Aktualności

Windows 2012 Data Center OEM


Specjalna wersja systemu Windows Server dostępna wraz z serwerami Actina Solar! Dla klientów używających intensywnie wirtualizacji w swoich środowiskach oraz systemów Windows Server.

Nowość w ofercie - Windows Server 2012R2 Datacenter with reassigment rights:

Licencja dostępna w kanale OEM  - możliwość zakupu z nowym serwerem Actina Solar.

 

Po raz pierwszy licencja OEM (dostarczana na fizycznym nośniku) z prawami licencji Open do przenoszenia na inny sprzęt!!!

Cechy licencji:

-  prawo do przenoszenia licencji pomiędzy dowolnymi platformami hardware’owymi (nie częściej niż co 90 dni- identycznie jak licencja Open)

- prawo do instalacji na maszynie dwuprocesorowej

- prawo od uruchomienia nielimitowanej ilości maszyn wirtualnych z systemem Windows Server

 

Jest to idealne rozwiązanie dla klientów potrzebujących uruchomić większą ilość maszyn wirtualnych na pojedynczym serwerze - nie ponosi się wtedy kosztu zakupu każdej kolejnej licencji na system operacyjny pracujacy w maszynie wirtualnej. W dodatku mozliwość przenoszenia na inny sprzęt oznacza, że w momencie wymiany starego serwera wyposażonego w taką wersję systemu operacyjnego można ją przenieść na nowy sprzęt - zyskując nowe możliwości bez ponoszenia kosztu zakupu kolejnej kopii systemu operacyjnego.

Inne aktualności


Procesory Intel Xeon E5-2600 v4.

31 marca w trakcie wydarzenia o nazwie Intel Cloud Day odbywającego się w San Francisco ogłoszono dostępność nowej generacji procesorów - Intel® Xeon®  E5-2600 v4.