Aktualności

Nowa linia komputerów projektowych: Mini Pro


Z początkiem 2017 r. rozszerzyła się oferta komputerów projektów ACTINA.

Linia komputerów Mini Pro to rozwinięcie linii Mini, oferujące unikalne cechy: pasywne chłodzenie, bezgłośną pracę (0 dBA), brak ruchomych elementów wewnątrz i odporność na uderzenia. Linia bazuje na szerokiej gamie mobilnych CPU: od Intel Atom i Celeron, aż po Intel® Core™ i5.

  • Zintegrowana karta graficzna zapewnia niezależną obsługę do 3 monitorów i wsparcie dla rozdzielczości 4K.
  • Dostępny w każdej konfiguracji półprzewodników dysk SSD przyspieszy system i zapewni płynną pracę.
  • Wybrane konfiguracje oferują możliwość montażu klasycznych dysków 2,5" w celu powiększenia przestrzeni dyskowej aż do 2TB.
  • USB3.0 pozwala na błyskawiczną wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi, a opcjonalny moduł WiFi/Wifi+Bluetooth zapewnia łączność ze światem bez dodatkowych kabli.

Unikalną cechą linii Mini Pro jest obudowa z aluminium będąca jednocześnie radiatorem odprowadzającym ciepło z procesora i dysku SSD. Takie rozwiązanie gwarantuje bezgłośną pracę i brak absorpcji kurzu. Każda obudowa wyposażona jest w mocowanie VESA, co daje możliwość przymocowania go do dowolnego monitora obsługującego ten standard.

Na specjalne zamówienia oferowane są również obudowy pyłoszczelne i bryzgoodporne o stopniu ochronności IP65. Niektóre wersje umożliwiają też montaż w szafie Rack 19".

Inne aktualności


Kolejny komputer Actina zgodny ze standardem EPEAT™

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że model Actina Mini NUC i50 to kolejny komputer naszej marki został opublikowany jako zgodny z wymaganiami programu EPEAT™.