Actina e-sport

Seria komputerów e-sport PACT została stworzona z myślą o profesjonalnych graczach. Odpowiednie zestawienie procesora i karty graficznej jest podstawą w walce o najwyższe trofea. Możesz pomyśleć, że gry esportowe takie jak CS:GO czy League of Legends nie są wymagające i działają całkiem dobrze nawet na tanich zestawach komputerowych. Nic bardziej mylnego, bo do osiągania nieprzerwanej i wysokiej ilości FPS w każdej sytuacji potrzebny jest potężny zapas mocy.

Optymalizacja pod obsługę wielu rdzeni nie jest mocną stroną znakomitej większości popularnych na wielkich scenach gier. Do wyciskania ekstremalnych wartości klatek na sekundę nie obejdzie się bez wysokiego taktowania procesora i mocnej karty graficznej.

Dla ostatecznego zarysowania Ci obrazu sytuacji przywiodę Stradivariusa, czyli majstersztyk lutnictwa spod rąk Antonio Stradivari. Dobrze można zagrać na każdych skrzypcach, ale do uzyskania perfekcyjnego brzmienia wirtuozi sięgają po akustycznie bezbłędne instrumenty.

Daj więc szansę swojemu talentowi i sięgnij po sprzęt, który nigdy nie zawiedzie Twojego czasu reakcji. Dzięki współpracy z PACT możesz mieć pewność, że PC z serii e-sport PACT spełnia to zadanie koncertowo.

preloader