Aktualności

Actina PACT najlepsza w regionalnym rankingu HLTV

20.05.2020

Redaktor

Drużyna Actina PACT wskoczyła na pierwszą lokatę w regionalnym rankingu HLTV, co oznacza, że jest najwyżej notowaną globalnie polską drużyną CS:GO.

Globalne rankingi CS:GO zaczęły z przychylnością patrzeć na wyniki drużyny Actina PACT. Awans na 55. miejsce w globalnym rankingu HLTV może wydawać się średnim osiągnięciem, jednak jest zupełnie inaczej.

Na polskie realia Actina PACT z taką lokatą plasuje się na samym szczycie naszych regionalnych drużyn, wyprzedzając między innymi AGO czy AVEZ. W ESEA MDL Actina PACT także trzyma się na pierwszym miejscu w tabeli, co pokazuje, że chłopaki poczuli wiatr w żaglach.

Ostatnio szeregi drużyny zasilił strzelec wyborowy światowej klasy, minise, który stał się od razu opoką w PACT. Gra pewnie i robi świetną robotę, co pokazuje z resztą jego rating, który przez ostanie 11 map tylko raz spadł poniżej 1.0.

Z takim składem i zgraniem Actina PACT wygląda globalnie coraz lepiej i napawa wielu jej kibiców nadzieją oraz entuzjazmem. Życzmy więc chłopakom dalszych sukcesów, choć myślę, że i bez tego pójdą po swoje.

Pozostałe aktualności

09.07.2020

Zbudowaliśmy pokazowy PC dla AMD i Cooler Master. Zobacz jak to wyszło!

AMD wraz z firmą Cooler Master zleciło nam zbudowanie komputera na targi i do pokazów. Custom loop był nieunikniony!

08.07.2020

Nowa seria procesorów AMD Ryzen 3000XT

Firma AMD wprowadziła na rynek nowe procesory: AMD Ryzen 9 3900XT, AMD Ryzen 7 3800XT oraz AMD Ryzen 5 3600XT, które oferują wyższe taktowania rdzeni.

01.07.2020

Komputery Actina w Kinguin Esport Lounge

Komputery gamingowe od Actina napędzają Kinguin Esport Lounge w galerii Metropolia w Gdańsku

preloader