Actina w mediach

Actina dla WOŚP

W czasie 28. Finału WOŚP dzięki współpracy marki Actina z grupą Ja, Rock społeczność graczy miała szansę włączyć się do akcji i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla najbardziej potrzebujących.

O strategii rozwoju marki Actina gamingu PC i współpracy z organizacją Actina PACT

Marka Actina, choć wyrasta z branży IT, to od niedawna kojarzona jest ze światem gamingu i e-sportu.
Więcej o tym skąd wziął się pomysł na taki biznes opowiadają redakcji innpoland.pl przedstawiciele marki Actina i drużyny PACT. Jest też o planach na przyszłość i fenomenie rozwoju e-sportu w Polsce.

Polska Liga Esportowa: Actina PACT z tytułem mistrza w CS:GO

W turniejowym finale Polskiej Ligi Esportowej w grze Counter Strike: Global Offensive Actina PACT pokonała Izako Boars.

Emocji było mnóstwo, bo sukces drużyny Actina PACT nie był od początku oczywisty.

Actina Gaming House – dom, w którym szlifują formę esportowcy

Do mapy polskich gaming house’ów dołączyła przestrzeń, gdzie trenują m.in. zawodnicy Actina PACT, ale też inni przedstawiciele polskiego i międzynarodowego esportu.
O tej inicjatywie, jej genezie i celach opowiadają w materiale dla portalu natemat.pl Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A. oraz Marcin Kurzawski, założyciel i szef Actina PACT.

Actina partnerem technologicznym PGA 2019

Polska marka sprzętu komputerowego coraz śmielej stawia kroki w projektach dla graczy, stąd współpracuje z organizacją esportową Actina PACT i jest obecna na wszystkich dużych wydarzeniach związanych z popularyzacją elektronicznej rozrywki.

Nie mogło więc zabraknąć marki Actina na Poznań Games Arena 2019.

Actina z patronatem technologicznym na Meet Point

Meet Point to wydarzenie towarzyszące Warszawskim Targom Książki, ich 10. edycję w dniach 23-26 maja 2019 na stadionie PGE Narodowym odwiedziło ponad 80 tys. osób.

Zwiedzający mieli też możliwość zobaczyć strefę gamingu, esportu, fantastyki, czyli właśnie Meet Point – Warszawski Festiwal Popkultury, nad którym patronat sprawowała marka Actina. Pełne podsumowanie eventu z udziałem naszej komputerowej marki ukazało się na gram.pl.

preloader