Aktualności

Actina współpracuje z Mariną „Lova” Krylova

14.01.2020

Redaktor

Krylova, dziennikarką esportową, która jako nieliczna z kobiet w Polsce zdecydowała się relacjonować na żywo rozgrywki esportowe emitowane w telewizji dla graczy.

– Marka dziś to coś więcej niż napis na produkcie i hasło reklamowe. To styl życia, emocje utożsamiane z danym brandem. Aby tak było producenci podejmują współpracę z osobami, które poprzez to, co robią przyciągają jak magnes nowych fanów, a obecnych jeszcze mocniej cementują ze sobą. Chcemy, by wartościami jakie wyznaje, Marina dzieliła się z naszymi klientami, żeby pokazywała, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. Tak właśnie działa Marina „Lova” Krylova. Jest niesamowicie energiczna i w pełni profesjonalna w tym co robi, bo gaming i esport to jej pasja, a przy tym pozostaje sobą. Te wartości chcemy przekazać fanom marki Actina, aby nie rezygnowali ze swoich marzeń i wytrwale dążyli do ich spełnienia – podkreśla Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Od 2019 roku Marina wspiera Polsat Games, gdzie prowadziła ligi esportowe nadawane na żywo przy okazji tworząc i reżyserując takie programy jak „Co JA Patche” czy „Wszystko gra”, gdzie razem z redakcyjnym kolegą (Jędrzej Kupiec) rozmawia o grach, popkulturze, czy wpływie nowoczesnej technologii z napotkanymi ludźmi, w tym i z celebrytami.

– Bardzo cieszę się z nawiązanej współpracy z marką Actina. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że spośród wielu młodych i ciekawych ludzi zajmujących się w Polsce gamingiem i esportem wybór zespołu Actina padł na mnie. Mam nadzieję, że razem udowodnimy naszym obecnym i przyszłym fanom, że „Actina i Marina to jedna rodzina”, która wzajemnie się wspiera, zaraża pozytywną energią. Przed nami przygoda pełna wyzwań, na którą już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych – dodaje Marina „Lova” Krylova, która pełni funkcję Specjalisty Ds. Nowych Mediów w ACTION S.A.

Marina „Lova” Krylova swoją karierę rozpoczęła w 2014 r. jako wolontariuszka dla gazety internetowej PVP24 w programie „Rozwijamy polski esport”. Już wtedy dała się poznać jako odważna i pracowita dziennikarka, która chętnie przeprowadzała wywiady nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi gwiazdami esportu. Na swoim koncie Marina „Lova” Krylova ma również pracę w międzynarodowych firmach związanych z gamingiem i esportem, w tym z Hitbox Polska (dziś Smashcast), Fnatic oraz firmę KINGUIN. Na każdym z reprezentowanych stanowisk wykorzystywała swój talent dziennikarski i konferansjerski.

Pozostałe aktualności

24.01.2020

Nowy zawodnik w Actina PACT

Do wspieranej przez markę Actina, organizacji esportowej Actina PACT, dołączył w styczniu Jacek ‘minise’ Jeziak. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Counter Strike w Polsce i na świecie. Dotychczas występował w czołowych organizacjach, m.in. Kinguin, Devils.one czy Arcy, ale również pracował dla światowej organizacji G2. Teraz dołączył do Actina PACT.

23.01.2020

Zebraliśmy ponad ćwierć miliona złotych dla WOŚP!

Podczas 28. Finału WOŚP platforma Ja, Rock zorganizowała 72-godzinny streaming, z którego cały dochód został przeznaczony na cel WOŚP. Komputerów na to wydarzenie użyczyła Actina.

20.12.2019

Nowości z czwartego kwartału u Bitdefender

Bitdefender trafia często w pakiecie do naszych komputerów. Warto więc wiedzieć, jak ten antywirus radzi sobie z niezależnymi testami.

preloader