Aktualności

Kiedy warto kupić lepszą płytę główną?

Budując komputer ma się ograniczony budżet, więc trzeba go dobrze spożytkować. Niestety w naszej kulturze technicznej utarło się, że oszczędności można poczynić na płycie głównej. W tym materiale pokażę Ci, dlaczego jest to zły ruch, szczególnie gdy celuje się w podstawkę z długim wsparciem. Lepsza płyta główna = lepsza przyszłość Tak jak już wspominałem, wybór

Czytaj więcej
Jak wybrać obudowę komputerową?

Na wybór obudowy komputerowej składa się wiele czynników. W tym materiale pokażę Ci na co warto zwracać uwagę.

Czytaj więcej
Jak synchronizować podświetlenie RGB na stanowisku? Poradnik.

Synchronizacja podświetlenia RGB jest jednym z najciekawszych efektów, które można uzyskać na stanowisku gracza. Zobacz, jak to zrobić i przygotuj własne show!

Czytaj więcej
Zmierz się z profesjonalnym zawodnikiem MMA na stoisku ACTINA podczas IEM 2020

Już w najbliższy weekend rozpocznie się największe święto polskich graczy – Intel Extreme Masters 2020. Do Katowic ściągną fani gamingu i esportu z całego kraju, aby śledzić rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft 2. Uczestnicy imprezy, którzy odwiedzą strefę Expo, będą mogli zobaczyć w akcji także inne esportowe tytuły i doświadczyć wielu dodatkowych atrakcji. Actina odkrywa kolejne karty i informuje, że na swoim stoisku będzie gościła gwiazdy polskiego YouTube’a oraz prawdziwego mistrza organizacji KSW.

Czytaj więcej
Jak wybrać dobry zasilacz do PC – Teoria vs Praktyka

Jak wybrać zasilacz do PC? Czy da radę z lepszą kartą graficzną i procesorem w przyszłości? O tym dowiesz się z tego poradnika.

Czytaj więcej
preloader