Aktualności

AMD Ryzen TR 3960X w bazie AotS!

18.10.2019

Redaktor

AMD Ryzen Threadripper 3960X pojawił się w bazie Ashes of the Singularity, prezentując swoje 24 rdzenie i zapewne 48 wątków.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dzisiaj o tym procesorze wiemy bardzo niewiele. Śledztwa redakcji technologicznych na całym świecie schodzą się mniej więcej w tym samym punkcie.

Prognozowane jest TDP na poziomie 280 W i zmiana socketu, jako że oznaczenie SP3r3 jest kompletną nowością. Poprzedni „rozpruwacz” od AMD był oparty o gniazdo TR4 z nazwą SP3r2.

To oznacza, że ostanie plotki o nowych płytach głównych pod platformę HEDT od AMD nabierają sensu. Chcąc zaserwować entuzjastom najnowsze rozwiązania takie jak PCI-E 4.0 nie ma innej drogi, jednak wielu z nich już wydało spore pieniądze na swoje płyty główne, patrząc z nadzieją na długie wsparcie czerwonych.

Pozostałe aktualności

31.03.2020

Kiedy warto kupić lepszą płytę główną?

Budując komputer ma się ograniczony budżet, więc trzeba go dobrze spożytkować. Niestety w naszej kulturze technicznej utarło się, że oszczędności można poczynić na płycie głównej. W tym materiale pokażę Ci, dlaczego jest to zły ruch, szczególnie gdy celuje się w podstawkę z długim wsparciem. Lepsza płyta główna = lepsza przyszłość Tak jak już wspominałem, wybór

30.03.2020

Jak wybrać obudowę komputerową?

Na wybór obudowy komputerowej składa się wiele czynników. W tym materiale pokażę Ci na co warto zwracać uwagę.

23.03.2020

Jak synchronizować podświetlenie RGB na stanowisku? Poradnik.

Synchronizacja podświetlenia RGB jest jednym z najciekawszych efektów, które można uzyskać na stanowisku gracza. Zobacz, jak to zrobić i przygotuj własne show!

preloader