Aktualności

Esportowe Mistrzostwa Świata ruszyły pełną parą!

12.12.2019

Redaktor

Pierwsze występy Narodowej Drużyny Esportowej

W nocy z 11. na 12. grudnia rozpoczęły się 11. Esportowe Mistrzostwa Świata w Seulu, w których zmagają się nasi reprezentanci. Na razie idzie nam bardzo dobrze i wspinamy się po grupach do playoff’ów.

W Tekken7 czeka nas jeszcze jeden mecz w ostatniej, trzeciej rundzie fazy grupowej, w którym Adrian „FRIZEN” Szydłowski zmierzy się z reprezentantem Kostaryki. Ogólnie w tej fazie zmagań w popularną bijatykę wzięły udział 34 kraje rozłożone w grupy od A do H, Polska stoi w tej pierwszej.

W PES 2020 Michał „MisiekLFC” Perus otwiera grupę H z trzema punktami. Czekają go jeszcze mecze z Tunezją, Filipinami i Północną Macedonią. Tajlandię pokonał już 3:2 i w następnym spotkaniu stanie naprzeciw Tunezji, która pokonała z kolei Północną Macedonię.

Szykuje się więc masa piłkarskich emocji, które możecie oglądać zarówno na naszym kanale Twitch.tv actina_pl, jak i na oficjalnej transmisji iesf_tv, którą dzisiaj hostujemy.

Jak na razie widać, że boot campy stworzone między innymi dzięki wsparciu technologicznemu ACTINA przyniosły dobre efekty i reprezentanci Polski są dobrze przygotowani do rozgrywek na arenie międzynarodowej.

MisiekLFC i FRIZEN triumfowali w turniejach kwalifikacyjnych do Narodowej Drużyny Esportu podczas PGA 2019 i po dobrym początku w Seulu widać, że nie próżnowali przez ostatnie tygodnie.

Ceremonia wręczenia nagród jest zaplanowana na sobotę. W puli jest 25 000$, więc całkiem niezłe pieniądze. Miejmy nadzieje, że MisiekLFC i FRIZEN wrócą bogatsi zarówno o nowe doświadczenie, jak i nagrody pieniężne.

Jakie są Twoje przewidywania co do naszych zawodników? Będą dali parli do przodu, czy gdzieś w playoff’ach natną się na mocniejszych?

Pozostałe aktualności

24.01.2020

Nowy zawodnik w Actina PACT

Do wspieranej przez markę Actina, organizacji esportowej Actina PACT, dołączył w styczniu Jacek ‘minise’ Jeziak. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Counter Strike w Polsce i na świecie. Dotychczas występował w czołowych organizacjach, m.in. Kinguin, Devils.one czy Arcy, ale również pracował dla światowej organizacji G2. Teraz dołączył do Actina PACT.

23.01.2020

Zebraliśmy ponad ćwierć miliona złotych dla WOŚP!

Podczas 28. Finału WOŚP platforma Ja, Rock zorganizowała 72-godzinny streaming, z którego cały dochód został przeznaczony na cel WOŚP. Komputerów na to wydarzenie użyczyła Actina.

14.01.2020

Actina współpracuje z Mariną „Lova” Krylova

Krylova, dziennikarką esportową, która jako nieliczna z kobiet w Polsce zdecydowała się relacjonować na żywo rozgrywki esportowe emitowane w telewizji dla graczy.

preloader