Aktualności

Esportowe Mistrzostwa Świata ruszyły pełną parą!

12.12.2019

Redaktor

Pierwsze występy Narodowej Drużyny Esportowej

W nocy z 11. na 12. grudnia rozpoczęły się 11. Esportowe Mistrzostwa Świata w Seulu, w których zmagają się nasi reprezentanci. Na razie idzie nam bardzo dobrze i wspinamy się po grupach do playoff’ów.

W Tekken7 czeka nas jeszcze jeden mecz w ostatniej, trzeciej rundzie fazy grupowej, w którym Adrian „FRIZEN” Szydłowski zmierzy się z reprezentantem Kostaryki. Ogólnie w tej fazie zmagań w popularną bijatykę wzięły udział 34 kraje rozłożone w grupy od A do H, Polska stoi w tej pierwszej.

W PES 2020 Michał „MisiekLFC” Perus otwiera grupę H z trzema punktami. Czekają go jeszcze mecze z Tunezją, Filipinami i Północną Macedonią. Tajlandię pokonał już 3:2 i w następnym spotkaniu stanie naprzeciw Tunezji, która pokonała z kolei Północną Macedonię.

Szykuje się więc masa piłkarskich emocji, które możecie oglądać zarówno na naszym kanale Twitch.tv actina_pl, jak i na oficjalnej transmisji iesf_tv, którą dzisiaj hostujemy.

Jak na razie widać, że boot campy stworzone między innymi dzięki wsparciu technologicznemu ACTINA przyniosły dobre efekty i reprezentanci Polski są dobrze przygotowani do rozgrywek na arenie międzynarodowej.

MisiekLFC i FRIZEN triumfowali w turniejach kwalifikacyjnych do Narodowej Drużyny Esportu podczas PGA 2019 i po dobrym początku w Seulu widać, że nie próżnowali przez ostatnie tygodnie.

Ceremonia wręczenia nagród jest zaplanowana na sobotę. W puli jest 25 000$, więc całkiem niezłe pieniądze. Miejmy nadzieje, że MisiekLFC i FRIZEN wrócą bogatsi zarówno o nowe doświadczenie, jak i nagrody pieniężne.

Jakie są Twoje przewidywania co do naszych zawodników? Będą dali parli do przodu, czy gdzieś w playoff’ach natną się na mocniejszych?

Pozostałe aktualności

31.03.2020

Kiedy warto kupić lepszą płytę główną?

Budując komputer ma się ograniczony budżet, więc trzeba go dobrze spożytkować. Niestety w naszej kulturze technicznej utarło się, że oszczędności można poczynić na płycie głównej. W tym materiale pokażę Ci, dlaczego jest to zły ruch, szczególnie gdy celuje się w podstawkę z długim wsparciem. Lepsza płyta główna = lepsza przyszłość Tak jak już wspominałem, wybór

30.03.2020

Jak wybrać obudowę komputerową?

Na wybór obudowy komputerowej składa się wiele czynników. W tym materiale pokażę Ci na co warto zwracać uwagę.

23.03.2020

Jak synchronizować podświetlenie RGB na stanowisku? Poradnik.

Synchronizacja podświetlenia RGB jest jednym z najciekawszych efektów, które można uzyskać na stanowisku gracza. Zobacz, jak to zrobić i przygotuj własne show!

preloader