AORUS

Komputery Actina Powered by AORUS to maszyny dla graczy z wyższego segmentu, które wykorzystują gamingową gałąź komponentów od Gigabyte. Dzięki wydzieleniu tej serii inżynierowie na Tajwanie mogą projektować znacznie ciekawszy design, przeznaczony dla entuzjastów i graczy.

Karty graficzne, płyty główne, pamięci RAM a nawet obudowy od AORUS są bogato wyposażone w podświetlenie, które dodatkowo można synchronizować. Gigabyte RGB Fusion działa także z pamięciami od HyperX, więc będziemy starali się po nie sięgać.

Przy określeniu nieco wyższego segmentu cenowego możemy pozwolić sobie na nieco lepszy zasilacz i przewiewną, gustowną obudowę. Jedną z opcji będzie zastosowanie be quiet! Pure Base 500 DX, jednak obudowa nie trafiła jeszcze na rynek. Jej stylistyka idealnie wpasuje się w profil serii, a dodatkowo można wesprzeć się jednym z najnowszych, Platynowych zasilacz cichego producenta.

Na ten moment seria Actina Powered by AORUS jest w trakcie tworzenia. Pracujemy nad komputerem, który dobrze odda jej ducha, nawiązując w pełni do wizji projektantów poszczególnych komponentów. Stawiamy też mocno na synchronizację podświetlenia RGB, żebyś mógł spokojnie ustawić wszystko według własnej wizji.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
preloader