Aktualności

GTX 1660 SUPER pojawia się na zdjęciach!

17.10.2019

Redaktor

GTX 1660 SUPER ma walczyć o średni segment w ostatnim kwartale roku.

NVIDIA kontynuuje odświeżanie swojej linii kart graficznych, przygotowując tym razem GTX 1660 SUPER. Wobec swojej poprzedniczki różni się tylko, a może i aż, taktowaniem pamięci GDDR6.

Specyfikacja chipa pozostaje bez zmian, podobnie jak szyna pamięci i modele partnerów. Najpewniej wejście na rynek GTX’a 1660 SUPER będzie zwiastowało stopniowe wycofanie GTX 1660, a pozostanie przy tej samej cenie. W końcu chodzi o to, żeby w czwartym kwartale zabić gwoździa AMD w średnim segmencie.

Czy zapowiedziany już RX 5500 podejmie rękawice i pokaże swoją mocą i ceną zielonym gdzie raki zimują? Przekonamy się o tym dosłownie za niecałe dwie miesiące, bo na razie nowe grafiki od AMD na rynek wolny nie trafiły.

Pozostałe aktualności

31.03.2020

Kiedy warto kupić lepszą płytę główną?

Budując komputer ma się ograniczony budżet, więc trzeba go dobrze spożytkować. Niestety w naszej kulturze technicznej utarło się, że oszczędności można poczynić na płycie głównej. W tym materiale pokażę Ci, dlaczego jest to zły ruch, szczególnie gdy celuje się w podstawkę z długim wsparciem. Lepsza płyta główna = lepsza przyszłość Tak jak już wspominałem, wybór

30.03.2020

Jak wybrać obudowę komputerową?

Na wybór obudowy komputerowej składa się wiele czynników. W tym materiale pokażę Ci na co warto zwracać uwagę.

23.03.2020

Jak synchronizować podświetlenie RGB na stanowisku? Poradnik.

Synchronizacja podświetlenia RGB jest jednym z najciekawszych efektów, które można uzyskać na stanowisku gracza. Zobacz, jak to zrobić i przygotuj własne show!

preloader