Aktualności

Komputery Actina wypożyczysz przez aplikacje Plenti

23.07.2020

Redaktor

Chcesz pograć w wakacje na wyższych detalach? Pożycz sobie nasz PC przez Plenti.app!

Ostatnio do oferty Plenti.app trafiły nasze flotowe komputery, więc już teraz możecie je wypożyczać. Zmodyfikowaliśmy nieco ich bazową konfigurację przez zamianę chłodzenia wodnego z 120 mm Gamidasa na 240 mm Navisa ARGB od SPC.

Dorzuciliśmy też dysk SSD o pojemności 512 GB, żeby można było się w miarę z grami rozgościć. Eventowe wydanie z 256-giabajtowym SSD służy nam dobrze na LANach, tutaj nie zdałoby już tak dobrze egzaminu.

Plenti.app to firma zajmująca się krótko i długo terminowym wynajmem elektroniki, takiej jak drony, projektory czy konsole. W obliczu niespodziewanie domowych wakacji ogranie paru nowszych gierek na wysokich ustawieniach wydaje się niegłupim pomysłem.

Zniżka 100% na 1. dzień wynajmu PC w Plenti.app

Z okazji wejścia naszego PC do oferty Plenti zorganizowano promocję, w której pierwszy dzień jego wynajmu jest darmowy. Możesz więc przetestować taką formę zabawy bez konsekwencji.

Jeżeli dopiero zaczynasz granie na PC i nie masz kupionych wielu gier, polecam Ci skorzystać z usługi Xbox Game Pass na PC. Ta da Ci dostęp do ich sporej biblioteki, a pierwszy miesiąc użytkowania to tylko 4 zł.

Pozostałe aktualności

07.10.2020

Nasza marka zacieśnia współpracę z drużyną esportową Wisła All in! Games Kraków

Nawiązana w wakacje współpraca pomiędzy marką ACTINA i ekipą esportową Wisła All in! Games Kraków rozszerza się. Przed nami kolejny sezon gry zawodników tej drużyny na profesjonalnym sprzęcie z naszym logo.

17.08.2020

AverMedia obchodzi 30-lecie w branży gamingu

TAJPEJ TAJWAN – 6 sierpnia 2020 r. – AVerMedia Technologies, Inc., czołowa marka w dziedzinie cyfrowych technologii multimedialnych, od 30 lat prężnie prowadzi działalność w branży audio i wideo. Trzydziestolecie AverMEdia celebrowane będzie przez partnerów handlowych i klientów, którzy są związani z marką na przestrzeni lat. Z tej okazji AVerMedia oferuje swoim klientom dwa ekscytujące

13.08.2020

Drugi Akt w VALORANT: nowy tryb FFA Deathmatch

Najnowsza aktualizacja VALORANT umożliwi graczom przetestowanie swoich umiejętności w niezwykle dynamicznym trybie FFA Deathmatch oraz dodaje do klasycznych trybów nową agentkę Killjoy, której umiejętności bazują na gadżetach.

preloader