Aktualności

Komputery Actina wypożyczysz przez aplikacje Plenti

23.07.2020

Redaktor

Chcesz pograć w wakacje na wyższych detalach? Pożycz sobie nasz PC przez Plenti.app!

Ostatnio do oferty Plenti.app trafiły nasze flotowe komputery, więc już teraz możecie je wypożyczać. Zmodyfikowaliśmy nieco ich bazową konfigurację przez zamianę chłodzenia wodnego z 120 mm Gamidasa na 240 mm Navisa ARGB od SPC.

Dorzuciliśmy też dysk SSD o pojemności 512 GB, żeby można było się w miarę z grami rozgościć. Eventowe wydanie z 256-giabajtowym SSD służy nam dobrze na LANach, tutaj nie zdałoby już tak dobrze egzaminu.

Plenti.app to firma zajmująca się krótko i długo terminowym wynajmem elektroniki, takiej jak drony, projektory czy konsole. W obliczu niespodziewanie domowych wakacji ogranie paru nowszych gierek na wysokich ustawieniach wydaje się niegłupim pomysłem.

Zniżka 100% na 1. dzień wynajmu PC w Plenti.app

Z okazji wejścia naszego PC do oferty Plenti zorganizowano promocję, w której pierwszy dzień jego wynajmu jest darmowy. Możesz więc przetestować taką formę zabawy bez konsekwencji.

Jeżeli dopiero zaczynasz granie na PC i nie masz kupionych wielu gier, polecam Ci skorzystać z usługi Xbox Game Pass na PC. Ta da Ci dostęp do ich sporej biblioteki, a pierwszy miesiąc użytkowania to tylko 4 zł.

Pozostałe aktualności

31.07.2020

Esport performance coach nowym nabytkiem ACTINA

ACTINA rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

28.07.2020

Słuchawki dla graczy XPG PRECOG przetestowane i dostępne w Sferis

Ostatnio redakcja gram.pl wzięła pod lupę słuchawki gamingowe XPG PRECOG, które mają po dwa przetworniki w każdej muszli.

21.07.2020

Mistrz optymalizacji komputerów w stajni ACTINA

Artur “mendi” Mendela dołączył do rodziny polskiej marki komputerów gamingowych. Znany ekspert do spraw optymalizacji komputerów dla profesjonalnych graczy został ambasadorem ACTINA. W ramach współpracy z wiedzy eksperta będą mogli skorzystać także fani marki grupy Drużyna Actina na portalu Facebook.

preloader