Kontakt

Kontakt dla prasy, inwestorów oraz
propozycje nawiązania współpracy:

Action S.A.
ul. Dawidowska 10
05-500 Piaseczno, Polska

komputery@actina.pl – wyceny komputerów stacjonarnych

konfigser@action.pl – wycena serwerów

serwis.komputery@action.pl – serwis komputerów +48 22 3321675

serwis.serwery@action.pl – serwis serwerów +48 12 254 69 07

komputery@actina.pl – wynajem, eventy, propozycje współpracy

Nasi partnerzy

Białogard - Salon i Serwis Komputerowy www.dublinowski.pl
ul. Wojska Polskiego 11, 78-200 Białogard

+48 888 052 684

radek@dublinowski.pl

Białystok - P.H. HAWK
ul. Brukowa 24 Lok 4, 15-889 Białystok

+48 85 744 48 53

hawk@hawk.pl , jacek@hawk.pl

Braniewo - PHU SEBIS DIGITAL
Plac Józefa Piłsudskiego 5, 14-500 Braniewo

+48 512 080 254

sebis@sebisdigital.pl

Busko-Zdrój - Masterkom
ul. Sądowa 4, 28-100 Busko-Zdrój

+48 41 370 15 51

sklep@masterkom.net.pl , info@masterkom.busko.pl

Chojna - JP Komputer Serwis
ul. Podmurze 5, 74-500 Chojna

+48 91 414 38 52

sklep@jpkomputer.com

Chojnice - Marcin Adriańczyk Vobis Partner Spektrum-It Sklep Komputerowy
ul. Obrońców Chojnic 1, 89-604 Chojnice

+48 662 197 754

vobis21@op.pl

Chojnice - PDi Network
ul. Prochowa 73, 89-600 Chojnice

+48 52 511 50 06 , 792 061 760

sales@pdinetwork.net

Choszczno - E-Cho Sp. z o.o.
ul. Wolności 4, 73-200 Choszczno

+48 95 715 99 99

seweryn@e-cho.pl , zbigniew.kowalski@e-cho.eu

Częstochowa - Abikus Sp. z o.o.
ul. Sabinowska 27, 42-200 Częstochowa

+48 34 341 81 11

biuro@abikus.pl , lukasz.grabowski@abikus.pl

Częstochowa - Firma "BIS" Karol Kowalski
Al. Niepodległości 41, 42-216 Częstochowa

+48 34 366 08 99 , 507 12 30 14

biuro@bis.czestochowa.pl , lukasz@bis.czestochowa.pl

Częstochowa - Servecom Sp. z o.o.
ul. Kopernika 2, 42-217 Częstochowa

+48 34 390 66 98 , 531 06 60 08

biuro@servecom.pl , piotr.kluczny@servecom.pl

Człuchów - Alex-Computer
ul. Królewska 3, 77-300 Człuchów

+48 59 834 64 48 , 606 236 922

serwis@alexcomputer.pl , aneta@alexcomputer.pl

Ćwiklice Śląskie - Comi
ul. Czajkowskiego 12, 43-229 Ćwiklice Śląskie

+48 32 210 69 38 , 502 329 614

przemekkor@poczta.onet.pl

Elbląg - K & M Sp.J.
ul. Hetmańska 3 K, 82-300 Elbląg

+48 55 235 53 23 , 602 19 33 99

info@kim.elblag.pl , kim@el.onet.pl

Garwolin - Setup It
ul. Słoneczna 8A, 08-400 Garwolin

+48 605 543 369

arkadiusz.kosciesza@setup-it.eu

Gorzów Wielkopolski - Nexus Computer S.J.
ul. Sikorskiego 28, 66-400 Gorzów Wielkopolski

+48 95 722 30 60 , 601 770 570

nexus@kam.pl

Grudziądz - Salon Komputerowy EXE
ul. Józefa Włodka 16B, 86-300 Grudziądz

+48 56 643 15 00 , 508 282 510

poczta@exe.biz.pl , adam@exe.biz.pl

Gryfice - F.H.U. SYSTEM
ul. Niepodległości 60, 72-300 Gryfice

+48 91 384 63 93

biuro@fhusystem.pl

Jawiszowice - Krioni.pl
ul. Turystyczna 9, 32-626 Jawiszowice

+48 32 737 25 65 , 792 598 811

biuro@krioni.pl

Jaworzno - Prog-Info
ul. Żwirki I Wigury 2, 43-600 Jaworzno

+48 32 751 99 29 , 501 41 71 95

salon@prog-info.pl , jm@prog-info.pl

Katowice - Grupa Informatyczna LAIKO
Armii Krajowej 190b/7, 40-645 Katowice

793 327 355

biuro@laiko.pl

Kamień Pomorski - D&D S.C.
ul. Stefana Żeromskiego 3/2, 72-400 Kamień Pomorski

+48 91 382 02 02

didkomputery@gmail.com

Kędzierzyn-Koźle - Studio Komputerowe "Joy"
ul. B.Krzywoustego 22B, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

+48 77 481 97 17 , 888 859 677

joy@op.onet.pl , joy1@op.onet.pl

Klucze - F.H.U. INTENCOM MARIUSZ BEDNARZ
Stawowa 2b, 32-310 Klucze

607 503 216

intencom@gmail.com

Kłodzko - Neo Komputery
ul. Połabska 2, 57-300 Kłodzko

+48 74 865 80 97

sklep@neokomputery.pl

Koszalin - Graf Computer Sp.j.
ul. Zwycięstwa 247 A, 75-655 Koszalin

+48 94 340 39 34 , 602440174

biuro@grafcomputer.pl

Kraków - F. H. Antracyt
Os. Złotego Wieku 19-20, 31-617 Kraków

+48 12 641 28 02

sklep@x-media.com.pl

Legnica - Vadmarg S.C.
ul. Św. Piotra 9 /M09, 59-220 Legnica

+48 76 866 05 49

vadmarg@vadmarg.pl

Lębork - Compak
ul. 1 Maja 3, 84-300 Lębork

+48 59 862 08 59

sklep@compak.com.pl , compak@op.pl

Lębork - Profit Salon Komputerowy
ul. Staromiejska 17C, 84-300 Lębork

+48 59 863 34 90

sklep@profit-net.pl , biuro@profit-net.pl

Lipno - Pro-Comp Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 23, 87-600 Lipno

+48 506 037 911

biuro@pro-comp.eu , pro-komp@pro.onet.pl

Łódź - ACTIWA
ul. Grabieniec 18/49 91-149 Łódź

501 72 02 20

andrzej.wisniewski@actiwa.pl

Malin - IT PROMOTIONS KROPIDŁO PAWEŁ
Główna 94, 55-114 Malin

790-242-866 , 535-999-589

pawel.kropidlo@itpromotions.pl , wojciech.kropidlo@itpromotions.pl

Mielec - P.W.H.U. MITO M.BALCERZAK
Słowackiego 6, 39-300 Mielec

604 16 16 16

mito@mito.pl

Olesno - Caserwis
ul. Wolności 8/10, 46-300 Olesno

+48 34 350 93 93 , 609 478 070

caserwis@caserwis.pl

Olsztyn - Ogólnopolska Grupa It
ul. Armii Krajowej 3/161, 10-072 Olsztyn

+48 793 222 444 , 604 13 25 85

biuro@ogit.pl

Opole - P.H.U. Trio S.C.
ul. Mikołajczyka 2, 45-233 Opole

+48 77 442 17 71 , 504 24 03 22

biuro@trio-opole.pl

Oświęcim - Hash S.C.
ul. Pod Krukami 2, 32-600 Oświęcim

+48 33 842 52 33, +48 731 501 501

kontakt@hash.com.pl

Oświęcim - HASH S.C. MAREK ARCZEWSKI. WŁODZIMIERZ GIL
ul. Nojego 1E, 32-600 Oświęcim

516 02 74 24

konradr@hash.com.pl

Oświęcim - Toolbox
ul. Rynek Główny 8, 32-600 Oświęcim

+48 33 842 38 47

kacperbulik@gmail.com

Piotrków Trybunalski - Smart-Fix.pl
ul. Wojska Polskiego 15, 97-300 Piotrków Trybunalski

+48 44 647 00 20

biuro@smart-fix.pl

Police - Enigma S.C.
ul. Przyjaźni 29/31C, 72-010 Police

+48 91 317 66 20 , 501 504 363

sklep@enigmapolice.pl

Proszowice - F.H.U. Ader
ul. Rynek 10, 32-100 Proszowice

+48 12 386 01 26 , 605 671 667

adr@hot.pl

Prusy - Robert Bajer Elektromedia
ul. Cyprysowa 17, 32-010 Prusy

+48 12 357 62 06 , 887 337 825

elektromedia@onet.pl

Rabka Zdrój - Edward Domalik, Serwis Rtv Sprzedaż Sprzętu Rtv I Agd
ul. Słoneczna 1, 34-700 Rabka Zdrój

+48 18 267 90 20 , 501 462 539

rtvuslugi@poczta.onet.pl

Radom - PHU "PC-STUDIO PLUS"
Żeromskiego 2, 26-610 Radom

501 710 157

sklep@pcstudioplus.com

Ruda Śląska - Promise Computers
ul. Wiosenna 19, 41-711 Ruda Śląska

+48 602 574 453

promise_computers@wp.pl , biuro@promise-computers.pl

Rybnik - Netrom S.C.
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik

+48 32 755 98 30

browser@netrom.pl

Rydułtowy - Sklep Komputerowy "Sara" Adam Siodmok
UL. Ofiar Terroru, 43 44-280 Rydułtowy

+48 32 453 12 06

komputery.sara@gmail.com

Sanok - Komp-Serwis 24
ul. Beksińskiego 4, 38-500 Sanok

+48 13 463 17 35 , 790 75 07 64

sklep@komp-serwis24.pl

Siedlce - Comline
ul. Jana Kilińskiego 18, 08-110 Siedlce

+48 25 644 19 01 , 662 18 46 54

comline.siedlce@interia.pl

Siemianowice Śląskie - "Multimedia" Musioł Bartłomiej
ul. Kościelna 26, 41-100 Siemianowice Śląskie

+48 32 735 65 22 , 503 178 801

lope13@op.pl

Skoczów - "Delta" Alicja Gawlas-Buchta
ul. Garbarska 1a, 43-430 Skoczów

502 053 521

delta2@e-delta.pl

Sławno - Komsoft S.C.
ul. Powst. Warszawskich 3, 76-100 Sławno

+48 59 810 61 11

biuro@komsoft.pl

Stargard Szczeciński - Com.Bat Usługi Handel
ul. Wyszyńskiego 2, 73-110 Stargard Szczeciński

+48 91 577 02 19 , 694 797 898

stargard.combat@gmail.com

Staszów - FIRMA WIELOBRANŻOWA "ANMA"
Czysta 1, 28-200 Staszów

609247819

pcanma@o2.pl

Strzegom - Up-Grade-Mc
ul. Paderewskiego 13A, 58-150 Strzegom

+48 74 649 39 41 , 504 032 547

sklep@upgrade24.pl , marcin@upgrade24.pl

Strzelce Opolskie - Mayasoft Computers Wojciech Neznal
ul. Marka Prawego 22, 47-100 Strzelce Opolskie

+48 608 675 409

sklep@forceit.pl , wojtek@forceit.pl

Szprotawa - P.W. Record System
ul. Odrodzenia 6, 67-300 Szprotawa

+48 68 376 49 31

sklep@recordsystem.pl

Szczecinek - Pc-Net
ul. Władysława Bartoszewskiego 22-24, 78-400 Szczecinek

+48 94 374 66 87

pcnetszczecinek@gmail.com

Świdwin - PHU Szablanet
ul. Połczyńska 29A, 78-300 Świdwin

+48 94 365 27 65 , 513 121 595

sklep@szablanet.com

Tarnowskie Góry - Esports Cyber Arena
Pawła Stalmacha 1, 42-600 Tarnowskie Góry


bartek@esca.pl

Trzebiatów - CzasNaNet Usługi IT
ul. Wojska Polskiego 49/1, 72-320 Trzebiatów

+48 518 333 552

biuro@czasna.net , sklep@czasna.net

Tuchola - Arkom komputery
Plac Wolności 9, 89-500 Tuchola

+48 52 559 00 89 , 606 17 06 77

sklep@arkom.pl

Warszawa - Markit.pl Sp. z o.o.
ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa

+48 22 860 02 00

info@markit.pl , sebastian.rzepczynski@action.pl

Warszawa - Cezar
ul. Igańska 3/41, 04-059 Warszawa

+48 506 657 238 , 500 000 264

cezarkomp@op.pl

Wieliczka - ZakBajt
ul. Słowackiego 5, 32-020 Wieliczka

+48 12 127 52 88 , 501 420 805

info@zakbajt.pl , zakbajt@onet.pl

Zawiercie - TOMASZ MARCISZ F.H.U." SILOCOMP "
ul. Marszałkowska 14a 42-400 Zawiercie

784 380 597

silocomp@wp.pl

Żywiec - Pc Land Sp. J.
ul. 1 Maja 2, 34-300 Żywiec

+48 33 866 69 31

pcland@pc-land.com.pl , m.pawlus@pc-land.com.pl

preloader