Aktualności

Mistrz optymalizacji komputerów w stajni ACTINA

21.07.2020

Redaktor

Artur “mendi” Mendela dołączył do rodziny polskiej marki komputerów gamingowych. Znany ekspert do spraw optymalizacji komputerów dla profesjonalnych graczy został ambasadorem ACTINA. W ramach współpracy z wiedzy eksperta będą mogli skorzystać także fani marki grupy Drużyna Actina na portalu Facebook.

Artur “mendi” Mendela to postać rozpoznawalna w świecie esportu. Były zawodnik esportowej reprezentacji GKS Tychy oraz Pompa Team, streamer, a obecnie ekspert od optymalizacji komputerów ma na swoim koncie realizacje dla wielu gwiazd polskiego i światowego esportu. Z jego usług korzystał m. in. Jarosław pasha Jarząbkowski – jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy CS: GO na świecie i Michał “snatchie” Rudzki – gracz drużyny Sprout, z którą zdobył tytuł Mistrzów Niemiec w turnieju organizowanym przez ESL, a także Mateusz “PAGO” Pągowski, jeden z czołowych polskich streamerów.

– Dzięki współpracy z Arturem będziemy w stanie wykorzystać wiedzę oraz doświadczenie profesjonalisty i przekuć ją w ofertę dla każdego gracza. W esporcie liczy się każdy detal. Optymalne działanie sprzętu może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Informacje, które zdobywamy dzięki zaangażowaniu ACTINA w esport – m. in. poprzez sponsoring drużyny ACTINA PACT, wspieranie turniejów oraz nowo nawiązana współpraca z Arturem – pozwalają nam doskonalić ofertę i tworzyć sprzęt z najwyższej półki – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Zaangażowanie eksperta zajmującego się optymalizacją komputerów pozwoli zoptymalizować wyniki osiągane przez komputery z oferty marki. Gracze zainteresowani zakupem będą mieli do wyboru komputery o niższych parametrach, które dzięki optymalizacji przeprowadzonej we współpracy z Arturem “mendim” Mendelą poradzą sobie z wymagającymi grami.

– Optymalizacja sprzętu pod kątem gier komputerowych nie jest popularnym zajęciem. Moje zainteresowanie tematem oraz skuteczność we wdrażanych rozwiązaniach pomogły jednak rozwinąć tę pasję. Pozytywne rekomendacje klientów pozwoliły mi po pewnym czasie na pracę dla takich gwiazd esportu jak pasha i snatchie. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami wykreujemy super ofertę dla graczy w dobrej cenie, bo wiadomo to też jest istotne – komentuje Artur “mendi” Mendela. Już wkrótce poznamy pierwsze efekty współpracy. ACTINA planuje zaangażować nowego ambasadora marki m. in. do pracy nad drugą wersją komputerów ACTINA by PACT 2.0, która dzięki połączeniu doświadczenia profesjonalnych esportowców i wiedzy Artura ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedników.

Pozostałe aktualności

17.08.2020

AverMedia obchodzi 30-lecie w branży gamingu

TAJPEJ TAJWAN – 6 sierpnia 2020 r. – AVerMedia Technologies, Inc., czołowa marka w dziedzinie cyfrowych technologii multimedialnych, od 30 lat prężnie prowadzi działalność w branży audio i wideo. Trzydziestolecie AverMEdia celebrowane będzie przez partnerów handlowych i klientów, którzy są związani z marką na przestrzeni lat. Z tej okazji AVerMedia oferuje swoim klientom dwa ekscytujące

13.08.2020

Drugi Akt w VALORANT: nowy tryb FFA Deathmatch

Najnowsza aktualizacja VALORANT umożliwi graczom przetestowanie swoich umiejętności w niezwykle dynamicznym trybie FFA Deathmatch oraz dodaje do klasycznych trybów nową agentkę Killjoy, której umiejętności bazują na gadżetach.

31.07.2020

Esport performance coach nowym nabytkiem ACTINA

ACTINA rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

preloader