Aktualności

Actina napędza PACT


3 sierpnia br. właściciel marki komputerów i serwerów Actina, firma Action S.A. podpisała umowę sponsorką z drużyną PACT, profesjonalną polską organizacją esportową. Głównym celem współpracy, obok merytorycznego i sprzętowego wsparcia zespołu produktami Actina, jest wypracowanie optymalnej oferty gamingowej.

PACT, choć powstał w styczniu 2017 r., ma już na swoim koncie duże osiągnięcia w świecie esportu. Swój debiut w lidze MDL przypieczętował awansem do kolejnego – już 29. sezonu tej ligi. W jej ramach zmierzy się z wieloma utytułowanymi zespołami z Europy i będzie walczyć o awans do najważniejszej ligi na świecie jaką jest ESL PRO LEAGUE.

– Jest mi ogromnie miło, że produkty naszej marki będą tworzone przez naszych profesjonalistów dla profesjonalistów z drużyny PACT. To pozwoli nam nie tylko godnie reprezentować i wspierać zawodników tej grupy podczas zawodów, ale także przyczyni się do zaoferowania naszym klientom sprzętu testowanego przez najlepszych graczy – powiedział Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A. – Mam nadzieję, że już wkrótce do oferty produktów marki Actina trafi linia sygnowana przez PACT, która pozytywnie zaskoczy rynek. Planujemy bowiem, aby komputer nad którym obecnie pracujemy wspólnie z zespołem graczy PACT był super wydajny, a przy tym atrakcyjny cenowo – dodaje.

Już teraz, dzięki nawiązanej współpracy, organizacja PACT trenuje na spersonalizowanych pod konkretne zastosowania komputerach Actina.

- W esporcie oprócz umiejętności zawodnika, kluczową rolę pełni sprzęt. Zaufaliśmy przedstawicielom marki Actina, bo widzimy, że w swojej pracy nad sprzętem dla graczy nie uznają kompromisów. Ma być wydajnie i niezawodnie, a przy tym w rozsądnej cenie. I oto chodzi nam, a docelowo i zwolennikom gamingu, których w Polsce przybywa lawinowo. Jeśli do tego dodamy szybki i fachowy serwis Actiny, to mamy idealne połączenie. Nasi zawodnicy będą mogli przede wszystkim zająć się doskonaleniem swoich umiejętności, my zaś rozwojem całej organizacji, a zaplecze sprzętowe będzie napędzać we współpracy z nami zespół marki Actina – podsumowuje Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

Inne aktualności


Garść informacji nt. nowych procesorów Intela

Procesory z serii 9xxx już za progiem.