Aktualności

Cykl szkoleń o tematyce serwerowo-sieciowej dla klientów ACTION S.A.


Zorganizowane przez firmę ACTION S.A. ogólnopolskie serwerowe roadshow Actina Solar dobiegło końca. Zespół ACTION gościł w marcu w sześciu miastach Polski, prezentując partnerom najnowsze rozwiązania stosowane w serwerach. Cykl spotkań z resellerami stanowił istotny element wdrażanego przez firmę nowego programu partnerskiego.

W ramach marcowego roadshow Actina Solar, przedstawiciele firmy ACTION odwiedzili Wrocław, Katowice, Kraków, Ożarów Mazowiecki, Pruszcz Gdański oraz Gniezno. Podczas spotkań z partnerami prezentowali najnowsze rozwiązania technologiczne implementowane w serwerach Actina Solar, historię firmy i jej dotychczasowe sukcesy. Istotnym elementem roadshow było także przedstawienie podstawowych założeń nowego programu partnerskiego oraz korzyści, jakie wynikają z jego wprowadzenia dla obecnych i potencjalnych partnerów. Uczestnicy mogli również wziąć udział w szeregu szkoleń prowadzonych przez specjalistów z firm współpracujących z ACTION, m.in.: Intel, Microsoft, EVER, Linksys/Cisco i D-Link.

Ciekawym sposobem na prezentację oferty rozwiązań Actina Solar była ciężarówka serwerowa firmy TRITON, czeskiego partnera ACTION. Mobilna serwerownia spotkała się zdużym zainteresowaniem partnerów, co skłoniło ACTION do głębszego zastanowienia się nad możliwością zainwestowania we własne rozwiązanie tego typu.

"Myślimy o urządzeniu mini-serwerowni w przyczepie kempingowej - oprócz wykorzystania w roadshow moglibyśmy wynajmować ją naszym partnerom w celach promocyjnych, co z pewnością jeszcze bardziej rozsławiłoby markę Actina Solar i przełożyło na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży" - powiedział Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w firmie ACTION.

Każde ze spotkań cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony obecnych i potencjalnych partnerów oraz stanowiło dla nich okazję do zapoznania się z marką i jej bogatą ofertą produktową. Przełożyło się to na dużą liczbę zgłoszeń do programu partnerskiego Actina Solar.

"Spodziewaliśmy się sporego zainteresowania nowym programem partnerskim, ale liczba nadesłanych aplikacji przerosła nasze oczekiwania. Jeszcze w trakcie trwania roadshow kilkudziesięciu resellerów skontaktowało się z nami pytając o możliwość przystąpienia do programu" - powiedział Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w firmie ACTION.

Łącznie w roadshow Actina Solar udział wzięło 430 przedstawicieli firm resellerskich z całej Polski.

Inne aktualności


Majowa aktualizacja Win10 coraz bliżej

Pokazujemy co nowego.

Pakiety Novell SUSE Linux Enterprise - bezpłatnie z serwerami Actina Solar

Do pierwszych 40 zamówień na serwery Actina Solar firma ACTION S.A. dołącza bezpłatnie pakiet oprogramowania systemowego Novell SUSE Linux Enterprise. Promocją zostały objęte zarówno serwery liniowe dostępne w elektronicznym systemie sprzedaży, jak i serwery produkowane na zamówienie.