Actina Prime

Rozwiń swój biznes dzięki pewnym i solidnym komputerom  Actina.

Actina Prime to linia, która skupia nasze wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu zestawów opartych na rozwiązaniach firmy AMD oraz Intel, przeznaczona do pracy biurowej. Powstała z myślą o optymalizacji skuteczności i jakości wykonywanych na niej zadań.

Kompaktowy rozmiar, ogromna moc

Komputery Actina for Business zamknięte są w niewielkiej, estetycznej obudowie mini-tower. Pomimo tego posiadają duże pokłady mocy obliczeniowej wsparte najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, które skutecznie przyspieszą pracę najnowszych programów i narzędzi.

Wielozadaniowość

Biznesowa seria komputerów Actina została zbudowana w oparciu o wielordzeniowe układy najpopularniejszych producentów. Do rąk naszych klientów trafia produkt kompletny, przeznaczony do wykonywania wielu zadań jednocześnie. To wszystko za sprawą naszego doświadczonego działu produkcyjnemu.

Mnogość rozwiązań

Nasz dział ekspertów zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, dlatego komputery Actina powstają z myślą o różnych rodzajach wykonywanej pracy. Mnogość złączy na tylnym panelu czy obsługa wielu ekranów to tylko początek możliwości. Użytkownicy mogą rozbudowywać konfigurację komputera bez zamartwiania się o utratę gwarancji.

Dokładność i fachowe podejście

Możesz polegać na naszym bogatym doświadczeniu w montażu niezawodnych zestawów. Od lat nasi eksperci dbają o jakość produkcji na każdym jej etapie. Actina for Business powstaje na profesjonalnie zaprojektowanej linii produkcyjnej, która dodatkowo wyposażona jest w rozwiązania antystatyczne. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie rozmieszczenie podzespołów i ułożenie kabli.

Zabezpieczenia

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest ochrona danych znajdujących się na komputerze. Systemy Actina przeznaczone do pracy biurowej wyposażone są w szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo takich jak otwory na kłódkę czy też opcjonalnie czujniki otwarcia obudowy i czujniki linii papilarnych.

Komputery Actina tworzone są przez doświadczony zespół na zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej. Podzespoły używane w komputerach Actina pochodzą od najbardziej renomowanych producentów. Dedykowane wsparcie telefoniczne.

preloader