Actina Gaming House

Wspólny projekt Actina i Pact którego początek łączy się z rozszerzeniem współpracy obu marek od stycznia 2019 roku.

Actina rozumiejąc potrzeby organizacji Pact związanych z brakiem własnego miejsca treningowego postanowiła wyjść z pomocą. Do tej pory wszystkie dywizje organizacji odbywały zgrupowania w rożnych częściach Polski głownie w wynajmowanych obiektach. niejednokrotnie wiązało się to z dostarczaniem sprzętu i budowa stanowisk pracy. Marzeniem zarówno organizacji jak również zawodników było mieć swój własny kąt co dzięki wsparciu Actina udało się ziścić. Od początku roku Actina house odwiedziły wszystkie dywizje organizacji a niektóre z nich wielokrotnie.

Actina house to nie tylko miejsce treningowe dla Pact. Realizując główne założenia marki Actina obiekt przeznaczony jest również na wsparcie oddolnych inicjatyw esportowych, żeńskiej sceny ale również komercyjne. 

Obiekt nasz odwiedziło wiele czołowych drużyn z Polski i zza granicy m.in dwie dywizje znanej organizacji VIRTUS Pro czy nawet jedna z czołowych drużyn z dalekiej Australii.

Szerokość działań tych powoduje, iż obecność innych marek wspierających projekt zapewnia im szeroką reklamę szczególnie w kanałach Social media. 

To jeszcze nie wszystko. W naszym obiekcie odbywają się przeróżne imprezy. Mieliśmy okazje organizować studio dla relacji z europejskich eliminacji do Good Game League czy przy współpracy z KXN Studio jedyne polskie studio z relacją z ostatniej edycji DreamHack Malmo. 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
preloader