ARENA GAMING HOUSE GDAŃSK

Komputery Actina służą graczom od lat. Wykorzystując nasze doświadczenie w maszynach gamingowych przygotowaliśmy specjalne konfiguracje na zamówienie, oparte o główne podzespoły od ASUS dla ARENA GAMING HOUSE GDAŃSK.

Wydajne, 8 rdzeniowe procesory Intel Core oraz mocne karty graficzne NVIDIA RTX od ASUS w wysokich edycjach zapewniają zarówno świetną ilość klatek na sekundę w najnowszych grach, jak i kulturę pracy wentylatorów, które nie zaburzą hałasem dłuższych sesji.

To ważne, gdy w jednym miejscu stoi ponad 10 komputerów.  

W zestawach komputerowych dla ARENA GAMING HOUSE GDAŃSK znalazły się także systemy chłodzenia wodnego z podświetleniem RGB, które oferują zarówno dobre osiągi na mocnych procesorach do gier od Intel, jak i stylistyczny, gamingowy sznyt.

Podstawą dla obu odsłon komputerów gamingowych w ARENA GAMING HOUSE GDAŃSK jest płyta główna ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING, która bardzo dobrze radzi sobie z podkręcaniem zarówno i7-9700K jak i i9-9900K.

Mocna sekcja zasilania i rozwinięty osprzęt tego modelu pozwalają także na instalacje szybkiego dysku M.2 NVMe od Kingston, który przyspiesza czasy ładowania gier i aplikacji.

Dbając o jakość komponentów podstawowych nie zapomnieliśmy także o odpowiednich zasilaczach. Jednostki o mocy 750 W z certyfikatami 80 PLUS Gold to pewniaki, które nie zawiodą nawet podczas długiego i intensywnego użytkowania naszych komputerów.

preloader