Aktualności

Słuchawki dla graczy XPG PRECOG przetestowane i dostępne w Sferis

28.07.2020

Redaktor

Ostatnio redakcja gram.pl wzięła pod lupę słuchawki gamingowe XPG PRECOG, które mają po dwa przetworniki w każdej muszli.

XPG PRECOG mogą się na pierwszy rzut oka wydawać następną niefortunną próbą stworzenia prawdziwego dźwięku przestrzennego za sprawą paru przetworników.

Tutaj jednak muszę rozczarować, bo producent podzielił między nie obsługę różnych pasm, by uzyskać lepszą jakość audio.

Redakcja gram.pl pod względem samego brzmienia w teście XPG PRECOG nie znalazła wielkich problemów, choć do 7.1 odnoszono się w sposób mieszany. Czasem trafiało idealnie, czasem kompletnie nie, więc może jeszcze trzeba nad nim popracować.

W zestawie otrzymuje się parę przewodów i kartę dźwiękową, co daje wiele możliwości łączności Najwięcej sensu ma używanie słuchawek przy PC, bo to przy nim mają największą moc i funkcjonalność.

Pozostałe aktualności

17.08.2020

AverMedia obchodzi 30-lecie w branży gamingu

TAJPEJ TAJWAN – 6 sierpnia 2020 r. – AVerMedia Technologies, Inc., czołowa marka w dziedzinie cyfrowych technologii multimedialnych, od 30 lat prężnie prowadzi działalność w branży audio i wideo. Trzydziestolecie AverMEdia celebrowane będzie przez partnerów handlowych i klientów, którzy są związani z marką na przestrzeni lat. Z tej okazji AVerMedia oferuje swoim klientom dwa ekscytujące

13.08.2020

Drugi Akt w VALORANT: nowy tryb FFA Deathmatch

Najnowsza aktualizacja VALORANT umożliwi graczom przetestowanie swoich umiejętności w niezwykle dynamicznym trybie FFA Deathmatch oraz dodaje do klasycznych trybów nową agentkę Killjoy, której umiejętności bazują na gadżetach.

31.07.2020

Esport performance coach nowym nabytkiem ACTINA

ACTINA rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

preloader