Aktualności

Słuchawki dla graczy XPG PRECOG przetestowane i dostępne w Sferis

28.07.2020

Redaktor

Ostatnio redakcja gram.pl wzięła pod lupę słuchawki gamingowe XPG PRECOG, które mają po dwa przetworniki w każdej muszli.

XPG PRECOG mogą się na pierwszy rzut oka wydawać następną niefortunną próbą stworzenia prawdziwego dźwięku przestrzennego za sprawą paru przetworników.

Tutaj jednak muszę rozczarować, bo producent podzielił między nie obsługę różnych pasm, by uzyskać lepszą jakość audio.

Redakcja gram.pl pod względem samego brzmienia w teście XPG PRECOG nie znalazła wielkich problemów, choć do 7.1 odnoszono się w sposób mieszany. Czasem trafiało idealnie, czasem kompletnie nie, więc może jeszcze trzeba nad nim popracować.

W zestawie otrzymuje się parę przewodów i kartę dźwiękową, co daje wiele możliwości łączności Najwięcej sensu ma używanie słuchawek przy PC, bo to przy nim mają największą moc i funkcjonalność.

Pozostałe aktualności

31.07.2020

Esport performance coach nowym nabytkiem ACTINA

ACTINA rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

23.07.2020

Komputery Actina wypożyczysz przez aplikacje Plenti

Chcesz pograć w wakacje na wyższych detalach? Pożycz sobie nasz PC przez Plenti.app!

21.07.2020

Mistrz optymalizacji komputerów w stajni ACTINA

Artur “mendi” Mendela dołączył do rodziny polskiej marki komputerów gamingowych. Znany ekspert do spraw optymalizacji komputerów dla profesjonalnych graczy został ambasadorem ACTINA. W ramach współpracy z wiedzy eksperta będą mogli skorzystać także fani marki grupy Drużyna Actina na portalu Facebook.

preloader