Actina Workstation

Actina Workstation to seria komputerów przeznaczona do profesjonalnej i wymagającej ogromnej mocy obliczeniowej pracy z komputerem. Zapewnij swoim projektom solidny zastrzyk wydajności dzięki stacjom roboczym Actina.

Bez względu na to, czy jesteś zapalonym grafikiem, monterem materiałów wideo, czy też modelujesz obiekty trójwymiarowe. Komputery Actina Workstation znajdą zastosowanie w każdej sytuacji wymagającej od Ciebie precyzji i szybkości działania. Seria ta została zbudowana od podstaw dla największej możliwej wydajności podczas pracy z profesjonalnymi narzędziami.

Współpraca z najlepszymi producentami podzespołów owocuje niezawodnymi systemami komputerowymi, osiągającymi wysokie wyniki wydajnościowe i doskonale sprawdzające się podczas długotrwałej pracy pod obciążeniem. Wielokrotnie nagradzane, markowe podzespoły zostały dobrane, by zapewnić pełną kompatybilność i bezproblemowe działanie od pierwszego dnia.

Uniwersalność

Komputery Actina Workstation powstały z myślą o wielozadaniowości i szerokim zakresie działań, jakie można na nich wykonywać. Nasz zespół specjalistów zadbał również o przystępność w wyborze użytkownika, dlatego jednostki Workstation zostały wyposażone w mnogą ilość interfejsów i złączy dla zwiększenia wygody z pracy na stanowisku wyposażonym w komputer sygnowany logiem Actina.

Profesjonalizm

Możesz polegać na naszym bogatym doświadczeniu w montażu niezawodnych zestawów. Od lat nasi eksperci dbają o jakość produkcji na każdym jej etapie. Actina for Business powstaje na profesjonalnie zaprojektowanej linii produkcyjnej, która dodatkowo wyposażona jest w rozwiązania antystatyczne. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie rozmieszczenie podzespołów i ułożenie kabli.

Możliwość rozbudowy

Komputery Actina zawsze trafiają do rąk naszych użytkowników bez plomb i innych sztucznych ograniczeń. Nasz klient ma nieskrępowany dostęp do komputera oraz możliwość dokładania komponentów bez utraty gwarancji. Co więcej, nasz telefoniczny dział supportu dołoży wszelkich starań, by ułatwić nabywcom ten cały proces.

Komputery Actina tworzone są przez doświadczony zespół na zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej. Współpraca z czołowymi producentami zapewnia dostęp do najnowszych technologicznych rozwiązań. Dedykowane wsparcie telefoniczne. Podzespoły używane w komputerach Actina pochodzą od najbardziej renomowanych producentów. Komputery posiadają wysokiej jakości obudowę, oraz dostosowane do potrzeb chłodzenie zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Możliwość samodzielnej rozbudowy konfiguracji bez utracy gwarancji!
preloader